Home Освіта Дебой обіцяє гарячу воду навіть влітку. Тільки наступного року

Дебой обіцяє гарячу воду навіть влітку. Тільки наступного року

97

Співочі, танцювальні, музичні й гумористичні таланти 20 квітня на сцені Палацу культури в Житомирі змогли проявити студенти кооперативного коледжу бізнесу і права завдяки новому проекту ГО "Єдиний Житомир".

Організатори планують, що протягом місяця відбудеться ряд заходів, під час яких представники різних навчальних закладів демонструватимуть свої таланти. Кожного студента оціюватиме журі і вирішуватиме, чи дати йому квиток у наступний тур – фінал за участю найталановитіших.

Зокрема, від коледжу на фінальному концерті "Конкурсу талантів" точно виступатиме команда "Сентиметр щастя", а також студентки Діна Красуленко та Валентина Пінчук, який вже відзначили журі.

Далі свої таланти зможуть продемонструвати студенти Житомирського державного технологічного університету, інституту медсестринства, агроуніверситету, ЖДУ ім.І.Франка. Інформацію про графік проведення концертів можна буде знайти у групі "Єдиний Житомир". Усі бажаючі можуть безкоштовно відвідувати заходи та підтримувати найталановитіших.

Юлія ДЕМУСЬ

 Більше фото в альбомі Першого житомирського в соцмережі

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here