Home Освіта Випускники-бюджетники аграрних вузів відпрацьовуватимуть на селі 3 роки

Випускники-бюджетники аграрних вузів відпрацьовуватимуть на селі 3 роки

92
Керівників вишів системи агропромислового комплексу зобов’яжуть звітувати про те, як закріплюються на селі їх випускники.  Взяти під контроль ситуацію із закріпленням молодих спеціалістів, які навчалися за бюджетні кошти, вирішили члени обласного координаційного комітету сприяння зайнятості населення. 
 
Причиною такої особливої уваги до випускників-бюджетників стало те, що не всі молоді спеціалісти залишаються працювати на селі, передає Житомирська хвиля.
 
Лише половина молодих фахівців прибувають в перший рік після випуску до місць розподілу на підприємства АПК області. Через рік залишається працювати на селі лише кожен п’ятий з них. Такі дані навів начальник Головного управління агропромислового розвитку облдержадміністрації Микола Дідківський. 
 
За його словами, минулого року в аграрний сектор економіки було направлено випускників вишів 3-4 рівнів акредитації 415 чоловік,  прибули за направленнями 302, приступили до роботи 221.
 
Керівник галузевого управління вважає, що за таких умов варто було б розглянути доцільність обов’язкового відпрацювання хоча б трьох років для тих випускників, які навчались за державний кошт.  
 

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here