Home Освіта Випускники університету Франка перенавчатимуться на бухгалтерів та швачок

Випускники університету Франка перенавчатимуться на бухгалтерів та швачок

127
Випусники Житомирських вузів в подальшому можливо будуть перенавчатися на інші професії. Адже, на сьогодні на Житомирщині існує явний дисбаланс між потребами ринку праці та наявними фахівцями.
 
І вища освіта за модною професією ще абсолютно не гарантує працевлаштування, зауважив заступник директора обласного центру зайнятості Віктор Зубрицький.
 
Одним з останніх яскравих прикладів такого дисбалансу став розподіл молодих спеціалістів в Житомирському державному університеті імені Івана Франка, передає Житомирська хвиля. 
 
"При вакансіях, які ми мали на той момент в обласній службі зайнятості, а це було 2435 вакансій, ми змогли запропонувати випускникам ЖДУ імені Франка лише 20 вакансій. І це держзамовлення. А скільки ще випускників навчилися за власні кошти? І це практично завтра наші клієнти. Ці діти завтра прийдуть до нас і будуть перенавчатися на перукарів, швачок, бухгалтерів, касирів", розповів фахівець.
 
За словами Віктора Зубрицького, на сьогодні в області на ринку праці більший попит на технічні професії. Тож над цим варто задуматися цьогорічним абітурієнтам, якщо вони хочуть не просто отримати диплом, а й працювати за обраним фахом.  

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here