Home Події НОК назвав найкращих українських спортсменів 2011 року

НОК назвав найкращих українських спортсменів 2011 року

92
Найкращим українським спортсменом минулого року став, за версією Національного олімпійського комітету (НОК), чемпіон світу з боксу Олександр Усик (91 кг). Серед жінок першу сходинку посіла Валерія Терещук – чемпіонка світу та бронзова призерка чемпіонату Європи з сучасного п’ятиборства.

У неділю НОК разом з Міністерством освіти і науки підбив підсумки конкурсу Герої спортивного року-2011, повідомляє прес-служба комітету, пише Корреспондент.net.

Ці двоє спортсменів отримали в подарунок автомобілі Hyundai Elantra.

"Окрім ексклюзивних статуеток, дипломів, квітів та подарунків від спонсорів церемонії, найкращі спортсмен, спортсменка та тренер року отримали від Національного олімпійського комітету України чималу фінансову винагороду", – сказано на сайті Олімпійського комітету без уточнення розміру цієї винагороди.

Найкращим тренером року визнали головного наставника збірної України з боксу Дмитра Сосновського. Його підопічні отримали на минулорічному чемпіонаті світу в Баку п’ять медалей: чотири золоті та срібну.

Найкращою командою 2011-го стала жіноча збірна з легкої атлетики. Дівчата стали бронзовими призерками чемпіонату світу та виграли командний чемпіонат Європи в естафетному бігу 4х100 метрів.

У номінації Сильні духом, у якій змагалися представники параолімпійських видів спорту, перемогла 22-річна Олександра Кононова. Дівчина чотири рази ставала чемпіоном світу у змаганнях з лижних гонок і біатлону серед спортсменів з ураженням опорно-рухового апарату.

Олімпійською надією України НОК назвав 17-річну Дарину Зевіну, яка двічі ставала чемпіонкою світу з плавання серед юніорів.

Раніше в НОК повідомляли, що на ХХХ Олімпіаді в Лондоні, яка відбудеться 27 липня – 12 серпня, Україну представлятимуть близько 220 спортсменів.