Home Освіта Вступники змагаються за право стати курсантами військового інституту

Вступники змагаються за право стати курсантами військового інституту

117
0
150 юнаків та дівчат з різних областей України виявили бажання навчатися у Житомирському військовому інституті імені С.П. Корольова Національного авіаційного університету
 
Серед них – 49 випускників військових ліцеїв та ліцеїв з посиленою військово-фізичною підготовкою, 11 – закінчили загальноосвітні навчальні заклади з відзнаками, повідомляє прес-службі Міністерства оборони України.
 
Для того, щоб стати курсантом уславленого Житомирського військового інституту юнаки та дівчата повинні успішно скласти іспит з фізичної підготовки, пройти медичний огляд військово-лікарською комісією та психологічне обстеження.
 
За словами відповідального секретаря приймальної комісії підполковника Романа Рибачука, військовий інститут здійснює набір за такими напрямами підготовки фахівців: “системна інженерія”, “електротехніка” та “електротехнології й радіотехніка”.
 
"Під час складання іспитів абітурієнти виявляють старання, витримку та наполегливість, адже увійти до складу майбутньої еліти Збройних Сил України, одягнути погони курсанта, а потім й офіцера – мрія кожного вступника до військового інституту", – зазначив начальник військового інституту полковник Юрій Даник.
 
Особливістю нинішньої вступної кампанії до вищого військового навчального закладу є те, що навчання буде здійснюватися за схемою “4 роки студент, 1 рік курсант”.
 
Вступні випробування триватимуть до 29 липня.
 

 

Previous articleТимошенко судитимуть по скайпу – джерело
Next articleЦеремонію відкриття Олімпійських ігор транслюватиме Перший національний

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here