Головна Освіта Юні рятувальники стали першими на Чемпіонаті з пожежно-прикладного спорту

Юні рятувальники стали першими на Чемпіонаті з пожежно-прикладного спорту

47
0
Команда юних рятувальників з Житомира завоювала перше місце у відкритому Чемпіонаті міста Києва з пожежно-прикладного спорту серед юнаків.
 
Змагання проходили на базі Державної пожежної частини №25 Головного територіального управління МНС України у Києві. Участь у цьому форумі взяли 10 команд спортсменів з усіх районів Києва та 3 команди з Київської, Житомирської областей і міста Києва.
 
Учасники були розділені на три вікові групи: молодшу (віком 13-14 років), середню (15-16 років) та старшу (16-18 років). Юнаки змагались у підйомі по штурмовій драбині та подоланні 100-метрової смуги з перешкодами.
 
У подоланні 100-метрової смуги з перешкодами золоті нагороди здобули житомиряни Дворецький Дмитро (серед учасників старшої вікової групи) та Кравченко Юрій (у середній віковій групі). Срібну нагороду в цьому виді змагань серед учасників молодшої групи здобув житомирянин Музичук Дмитро, повідомляє прес-служби ТУ МНС у Житомирській області.
 
У підйомі по штурмовій драбині першим серед учасників середньої групи став житомирянин Кравченко Юрій, срібним призером серед наймолодших учасників став Музичук Дмитро. Бронзові нагороди у цьому виді здобули житомиряни Федун Дмитро (старша група) та Панкеєв Євгеній (молодша група).
 
У підсумку, завдяки вдалим виступам учасників житомирської команди у всіх видах, юний колектив майбутніх рятувальників заслужено здобув 1-ше загальнокомандне місце. 
 

ЛИШИТИ ВІДПОВІДЬ

Please enter your comment!
Please enter your name here