Головна Політика Тігіпко хоче розігнати половину уряду та не бажає союзу з Кличком

Тігіпко хоче розігнати половину уряду та не бажає союзу з Кличком

47
0

Віце-прем’єр України Сергій Тігіпко дав зрозуміти, що після виборів кадрових перестановок у Кабінеті міністрів не уникнути.

Про це він повідомив в інтерв’ю виданню "Коммерсант-Україна": "Я не готовий говорити про персоналії, але будь моя воля – я поміняв би більше 50%. І це потрібно робити швидко, щоб нові люди мали можливість відразу почати роботу. Я б робив ротацію вже цьогоріч", – сказав Тігіпко,повідомляє ТСН.

Відповідаючи на запитання, чи має намір сам віце-прем’єр залишитися в уряді чи перейти в парламент, Тігіпко відповів: "Я буду максимально концентруватися на реформах. Це те, що мене цікавить. Конкретне місце роботи буде визначене пізніше. Перш за все це буде вирішувати партія, але я теж маю свої погляди та ідеї. І якщо мені буде запропоновано те, що мене не влаштує, я залишаю за собою право не погоджуватися".

Аналізуючи можливі результати виборів, Тігіпко заявив, що ПР спочатку орієнтувалася на 30-35% за списком і на 70% по мажоритарних округах: "Приблизно на такі показники ми зараз і виходимо. До дня голосування у нас ще буде невелике зростання, оскільки наші виборці зараз показують більше бажання йти на вибори ".

На питання про те, яким він бачить майбутній парламент, Тігіпко відповів: "Буде чіткий поділ на владу і опозицію. Таких опозицій буде три або дві, залежно від того, хто пройде в Раду. Об’єднана опозиція ніколи не створить союз з партією "УДАР". І якщо пройде "Свобода", то і вони з часом будуть вести свою гру". Тігіпко також заявив, що не допускає співпраці Партії регіонів з опозиційними фракціями: "Тому що вони самі в цьому не будуть зацікавлені.

Влада як раз завжди зацікавлена в максимальному розширенні коаліції, тому що це дає більше можливостей для проведення реформ. Але в опозиції тут включиться логіка 2015 року, і вони не підуть на союз". Тігіпко також заявив, що ПР більше інших партій зацікавлена в тому, щоб вибори пройшли без порушень.

"Ми в цьому дуже зацікавлені і зробимо все, щоб так і було. У нас хороші рейтинги. Нас все влаштовує – наші відсотки, поточні тенденції, зростання явки в тих регіонах, де нас традиційно підтримують. Ми сьогодні більше інших партій зацікавлені в тому, щоб вибори пройшли без порушень", – резюмував політик.

Нагадаємо, що вчора, 23 жовтня, Тігіпко запропонував провести референдум про вступ України до Митного союзу або до Європейського Союзу. 

 

ЛИШИТИ ВІДПОВІДЬ

Please enter your comment!
Please enter your name here