Home Освіта Житомирські ліцеїсти отримали від держави нетбуки, планшети та інтерактивні дошки

Житомирські ліцеїсти отримали від держави нетбуки, планшети та інтерактивні дошки

84

В рамках Національного проекту «Відкритий світ», що впроваджує Державне агентство з інвестицій та управління національними проектами України, Житомирський екологічний ліцей № 24 та Народицька гімназія потрапили в число 54 навчальних закладів країни, де впроваджуватимуть новітні технології  – мультимедійні комплекси (інтерактивні дошки та проектори), комп’ютери вчителя, пристрої учня (планшети та нетбуки), лабораторні комплекси та надання широкосмугового доступу до Інтернету.

 На Житомирщині до пілотних закладів освіти увійшли Житомирський екологічний ліцей №24 та Народицька гімназія. У рамках Національного проекту «Відкритий світ» ці школи одержали мультимедійні комплекси, комп’ютери вчителя і пристрої учнів для класів фізики, математики, біології, хімії, інформатики.

У Житомирському екологічному ліцеї № 24 відкритий урок – презентацію обладнання та ефективність його використання в освітньому процесі буде проведено у першій половині вересня. Під час уроку вчителі і учні продемонструють представникам місцевої та обласної влади, журналістам новітні освітні технології: інтерактивні дошки, цифрові лабораторії, планшети та нетбуки.

Вцілому Національний проект «Відкритий світ» має два етапи і передбачає модернізацію системи освіти України, формування прошарку висококваліфікованих, технологічно розвинутих спеціалістів та підвищення конкурентоспроможності країни. Його головна місія – модернізація національної системи освіти, подолання освітньої нерівності та доступність якісної освіти кожному школяру незалежно від його місцезнаходження. Другий етап проекту, який, відповідно до Указу Президента України, вже цього року охопить 2 000 шкіл України та буде поширений на 5-9 класи.

Національний проект «Відкритий світ» має велике соціальне значення для розвитку українського суспільства. Завдяки цьому проекту, середня освіта вийде на якісно новий рівень, вона стане більш поглибленою, ефективнішою, цікавою для учнів та конкурентоздатною.

 

Координацію і контроль впровадження Національного проекту «Відкритий світ» на території нашої області здійснює ДБУ «Житомирський регіональний центр з інвестицій та розвитку», що підпорядковується Державному агентству з інвестицій та управління національними проектами України.                    

Юлія ДЕМУСЬ

 

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here