Home Освіта Житомирські школяри закінчили навчання у ”Школі місцевого самоврядування”

Житомирські школяри закінчили навчання у \”Школі місцевого самоврядування\”

76
Вчора добігла кінця чергова сесія «Школи місцевого самоврядування». Курс «Школа місцевого самоврядування», який діє в Житомирській міській раді уже одинадцятий рік поспіль, проходить двічі на рік.
 
Випускниками XVII сесії Муніципальної освітньої прогарами «Школа місцевого самоврядування» стали 72 школяра та студента, повідомляє прес-служба міської ради.
 
Програма, що діє з 2001 року, має на меті підвищити рівень обізнаності молоді міста в питаннях місцевого самоврядування та функціонування підрозділів міської ради та сприяти співпраці молоді з місцевою владою. За час дії програми сертифікати успішності отримали 1623 чоловік.
 
Цього року з молодіжного сектору Ради Європи надійшов лист з рекомендаціями щодо впровадження програм на активізацію молодіжної ініціативи з наступним залученням молоді міста до практичної політики самоврядування.
 
Такі програми фактично функціонують у Житомирі уже більше 10 років. Враховуючи це, місто Житомир є інноваційним і найпершим, де було запроваджено програму «Школа місцевого самоврядування».

Наразі досвід Житомира є основою для розвитку аналогічних програм у інших містах України. 

 

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here