Home Освіта Житомирські студенти патрулювали вулиці міста та виїздили на виклики з міліціонерами

Житомирські студенти патрулювали вулиці міста та виїздили на виклики з міліціонерами

86

Студенти-журналісти ЖДУ імені Івана Франка ознайомились  зі специфікою роботи УМВС України в Житомирській області. Така співпраця дала змогу знайти новий погляд та нове бачення роботи міліції з середини.

Стартувала співпраця студентів-франківців із правоохоронцями з екскурсії музеєм «Історії міліції Житомира», яка дала змогу заглибитися у минуле цієї професії, та  розподілу  у різні підрозділи міліції. Зокрема, студенти-журналісти ЖДУ імені Івана Франка потрапили у спецпідрозділ «Беркут», спеціальну роту судової міліції «Грифон», Управління державної охорони, чергової частини, Державної служби охорони, ППС, ДАІ або ж до дільничного інспектора.  Разом із ними юні франківці  «прожили» час виконання службових обов’язків правоохоронцями.

 Як повідомляє прес-центр університету, зважаючи на необхідність ознайомлення майбутніх журналістів із специфікою роботи працівників правоохоронних органів та з метою навчання, запобіганню конфліктам у професійній діяльності працівника ЗМІ, популяризації діяльності органів внутрішніх справ, сприяння формуванню позитивного іміджу працівника міліції 13 студентів від першого до п’ятого курсів ННІ філології та журналістки спеціальностей «Видавнича справа та редагування», «Українська мова і література та редагування освітніх видань» взяли участь у патрулюванні Житомира в складі екіпажів міліції.

«Нам випала можливість познайомитися ближче з Державною службою охорони Житомира. Не просто почути про неї, а побачити все з середини на власні очі. Вдалося поспілкуватися із заступником начальника УДСО при УМВС Ігорем Товкачем і дізнатися багато інформації саме про устрій Державної служби охорони.

Нам пощастило побачити роботу групи затримки ДСО під час виїздів на об`єкти з яких, у той момент, надійшов виклик. Ми оцінили наскільки важкою і небезпечною є робота цих людей – усі дії сплановані і послідовні, недаремно у таких підрозділах працюють  тільки найкраще підготовлені і навчені люди. На місце виклику автомобіль прибув приблизно через три-чотири хвилини, що не може не вражати», – ділиться враженнями студентка- журналістка першого курсу ЖДУ імені Івана Франка Марія Маслюківська.

Варто зауважити, що журналістські матеріали студентів ЖДУ імені Івана Франка, створені на основі вражень, отриманих під час патрулювання, будуть запропоновані для конкурсу серед працівників ЗМІ на краще висвітлення діяльності органів внутрішніх справ у Житомирській області.

«Участь у конкурсі студентів-журналістів ЖДУ імені Івана Франка сприятиме активізації співпраці між журналістами та працівниками міліції, позитивно впливатиме на виховання та формування у молоді правової свідомості та культури», – коментує ректор ЖДУ імені Івана Франка Петро Саух.

 

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here