Home Освіта Житомирські вузи вже набрали першокурсників

Житомирські вузи вже набрали першокурсників

71
0
В житомирських вузах оприлюднюють останні списки зарахованих на навчання абітурієнтів-першокурсників, а разом з тим діляться статистикою вступної кампанії-2012.
 
Цього року найбільшим попитом серед абітурієнтів ЖДУ ім. І. Франка користувалися такі напрями підготовки, як «Філологія (іноземна)», «Психологія», «Соціальна педагогіка», «Початкова освіта», «Видавнича справа та редагування», «Історія», «Філологія (українська)», «Дошкільна освіта» та «Філологія (переклад)», пише 20 хвилин.
 
Конкурс на перший курс на природно-математичні напрями склав від 2 до 3 заяв, а на гуманітарні – до 10 заяв на одне місце. Загалом же, приймальна комісія ЖДУ ім.І.Франка отримала близько 7 тисяч письмових заяв від вступників, але на перший курс можуть прийняти лише більше 1350 абітурієнтів.
 
У Житомирському державному технологічному університеті абсолютним лідером стала спеціальність «Системна інженерія», куди подали 377 заяв. Тут за одне місце боролось 15 абітурієнтів.
 
Однак на інших спеціальностях конкуренція була в основному 3-4 особи на місце, а на «Фінанси і кредит» – 6 абітурієнтів. Загалом, до цього навчального закладу подали заяви майже 4 тисячі абітурієнтів, а на перший курс готові прийняти лише 885 осіб з їх числа. 
 
У Житомирському національному агроекологічному університеті прийняли майже стільки ж заяв, але шанс на вищу освіту дадуть 1140 абітурієнтам. Тому і тут популярністю так само користувалися економічні спеціальності, де було 4-5 осіб на одне місце.
 
Прийом документів в Житомирі проходив у звичайному режимі, без ускладнень. Усі охочі вступити вчасно отримували необхідну інформацію та допомогу спеціалістів консультаційних пунктів, – запевнили у вищезазначених вузах. 
 
Previous articleІталійський суд відпустив Мельниченка на свободу
Next articleЗахисники Луценка подали касаційну скаргу

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here