Home Освіта Житомирські засуджені здають ЗНО і мріють про подальше навчання

Житомирські засуджені здають ЗНО і мріють про подальше навчання

161

9 червня 2015 року в установах виконання покарань, підпорядкованих управлінню ДПтС України в Житомирській області під час додаткової сесії відбувся перший етап зовнішнього незалежного оцінювання результатів навчання засуджених.

Про це інформує прес-служба управління ДПтС України в Житомирській області.

ЗНО проводили представники Вінницького регіонального центру оцінювання якості освіти. Цього дня іспити були з української мови та літератури, засуджені мали змогу показати свої знання та довести, що позбавлення волі не є перешкодою для здобуття освіти та реальних кроків до зміни свого життя на краще.

За словами в.о. заступника начальника управління ДПтС України в Житомирській області майора внутрішньої служби Олександра Магдича, попереду у засуджених ще здача ЗНО з іноземної мови, біології, історії України, фізики, географії та хімії. У разі, якщо абітурієнти наберуть необхідну кількість балів за підсумками ЗНО, вони зможуть проходити навчання в навчальних закладах дистанційно, не залишаючи межі виправних закладів. Для цього в УВП області функціонують комп’ютерні класи з можливістю доступу засуджених до освітніх ресурсів в мережі Інтернет.

 

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here