Головна Освіта Житомирський мер хоче виділити на освіту понад 1 млн.грн.

Житомирський мер хоче виділити на освіту понад 1 млн.грн.

142
0

Житомирський міський голова Володимир Дебой  пообіцяв внести на наступну сесію міської ради пропозиції щодо виділення на галузь освіти 1.3 млн. грн. Ці кошти будуть спрямовані на продовження ремонту навчальних закладів міста, які того невідкладно потребують.  Міський голова в цьому питанні сподівається на підтримку депутатів. Про додаткове фінансування шкіл міський голова розповів вчора під час урочистостей до Дня вчителя, які проходили у обласній філармонії.  

Освітяни міста цього дня приймали вітання від почесних гостей свята, своїх учителів також привітали віршами, сценками, піснями та таночками учні дошкільних та навчальних закладів. Також міська влада нагородила працівників освіти нагрудними знаками «Відмінник освіти України», «Василь Сухомлинський», почесними грамотами, подяками за вагомі особисті та професійні досягнення, за заслуги перед містом, за багаторічну працю, за відданість своїй справі та за щиру любов до дітей. Цього ж дня Почесне звання «Заслужений діяч естрадного мистецтва України» присвоєно Олександру Нечаєву, керівнику народного художнього колективу "Шоу-театр «Клем»", повідомляється на офіційному сайті Житомирської міської ради.

Warning: Undefined array key "sort" in /var/www/rbkudzhj/1.zt.ua/wp-content/plugins/td-composer/legacy/common/wp_booster/td_data_source.php on line 602

ЛИШИТИ ВІДПОВІДЬ

Please enter your comment!
Please enter your name here