Home Освіта Журнал ”Фокус” представив рейтинг шкіл країни, використовуючи програму студентів ЖДТУ

Журнал \”Фокус\” представив рейтинг шкіл країни, використовуючи програму студентів ЖДТУ

152

 Відповідно до проведеного дослідження журналом «Фокус» представлено найкращі школи країни. При формуванні рейтингу бралися до уваги два показники: результати зовнішнього незалежного оцінювання (ЗНО) і загальнонаціональних олімпіад. 

Вихідними даними для розрахунку рейтингу послужили результати ЗНО за 2013-2014 роки представлені електронним проектом Edumeter.

Даний проект був створений студентами напряму «Програмна інженерія» Житомирського державного технологічного університету у співпраці з компанією «ISM Україна».

Проект є одним з чудових прикладів реально працюючих та впроваджених проектів студентів  ЖДТУ.

Він дозволив студентам проявити творчу майстерність та показати свої знання у веб-програмуванні, створивши корисний реально працюючий електронний проект, – повідомляє прес-служба Житомирського державного технологічного університету.

Даний проект дозволяє фільтрувати результати рейтингу по областям, районам та містам, що значно спрощує пошук результатів та наглядно представляє рейтинг.

За версією журналу «Фокус», в рейтингу за результатами ЗНО і кількості переможців національних олімпіад, кращим середнім загальноосвітнім навчальним закладом Житомирської області став Житомирський міський ліцей при Житомирському державному технологічному університеті.

Як свідчать результати рейтингу, якісною середньою освітою можуть пишатися не лише великі міста. За оцінками журналу «Фокус», якість навчання в школах, які завоювали місце в рейтингу, дозволяє говорити про конкурентоспроможність таких абітурієнтів не лише в Україні, а й на міжнародному рівні.  

 

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here