Home Події 7 тур РОС-чемпіонату з футболу відбувся у Житомирському районі

7 тур РОС-чемпіонату з футболу відбувся у Житомирському районі

101
У чемпіонаті з футболу Житомирського району відбулись матчі 7 туру, більшість з яких вирізнялась безкомпромісною боротьбою. Спрогнозувати результати з кожним туром стає все важче.
 
Так, «Родос», який перед звітним туром йшов на 3 місці, несподівано, досить легко поступився «Профільтеху» з розгромним рахунком, що дозволило іванівській команді зайняти третю сходинку.
 
«Атлет» важкувато, з мінімальною перевагою, переміг «Кодню». Після дещо невдалого старту сезону чергову перемогу здобули кам’янські гравці.
 
Цікавим також видався матч між «Метеором» та «Інтерстилем». В рівній, безкомпромісній грі, з обопільними можливостями для взяття воріт, удача посміхнулась василівцям, які забили два м’ячі за три хвилини до закінчення, здавалось, нічийного матчу.
 
Продовжує падіння «Глибочиця», яка повністю провалила гру з «Танкістом». Щось незрозуміле відбувається з командою, яка минулого року лише в останньому матчі чемпіонату втратила «бронзу». А який бойовий матч видали «Садки» та «Колос»… Садківські гравці вже на 37 хвилині гри залишились в меншості, проте змогли вирвати перемогу.
 
Результати матчів у вищій лізі:
Кодня – «Атлет» (Гуйва) 1:2 (0:2)
«Колос» (Ліщин) – Садки 2:3 (2:2)
«Профільтех» (Іванівка) – «Родос» (Вереси)  4:0 (3:0)
«Метеор» (Василівка) – «Інтерстиль» (Тетерівка)  2:0 (0:0)
Троянів – Кам’янка  0:2 (0:0)
«Танкіст» (Новогуйвинське) – Глибочиця  8:0 (5:0)
 
В першій лізі центральний матч туру відбувся в Троянові між командами «Регіони» та «Екпрес». Обидві команди до звітного туру не знали гіркоти поразки і ведуть боротьбу за підвищення у класі. Однак високопічські гравці здобули впевнену перемогу над одним з головних конкурентів. В решті матчів фаворити пар здобули перемоги. 
 
Результати матчів у першій лізі:
Вереси – Станишівка   1:2 (1:1)
Березівка – «Сокіл» (Вертокиївка)  0:4 (0:0)
Клітчин – Сінгури  1:4 (1:2)
«Профільтех-2» (Іванівка) – «Нібулон» (Тютюнники)  1:2 (1:1)
«Регіони» (Слобода-Селець) – «Експрес» (Висока Піч)  0:3 (0:1)
«Стандарт» (Піски)  – «Танкіст-2» (Новогуйвинське)  0:4 (0:3)
«Промінь» (Левків) – Довжик  3:1 (2:1)
Дениші – «Зоря» (Оліївка)  1:3 (1:1)
 
В 8 турі вищої ліги нас очікує досить цікавий матч в Іванівці між місцевим «Профільтехом» та «Атлетом», який відбудеться в суботу о 19 год., тож всі бажаючі зможуть без перешкод відвідати принциповий матч. Не менш принциповою обіцяє бути гра між «Метеором» та «Танкістом», яка відбудеться в неділю на стадіоні Гуйва. В нижній частині турнірної таблиці свої інтриги. Так, нас чекають матчі між сусідами в турнірній таблиці: «Троянів» – «Інтерстиль», «Кам’янка» – «Кодня» та «Родос» – «Колос».
 
Центральним матчем в першій лізі має стати гра між «Регіонами» та «Танкіст-2». Перемога більше потрібна «Регіонам», адже друга команда Новогуйвинського не має права на підвищення у класі, але не думаю, що новогуйвинці так просто віддадуть три очки.
 
Тож із задоволенням запрошую всіх любителів футболу на матчі 8 туру, які відбудуться на стадіонах в Іванівці, Вересах, Кам’янці, Троянові, Гуйві та Левкові. 
 

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here