Home Події Патріарха Кирила відзначили ”Срібною калошею”

Патріарха Кирила відзначили \”Срібною калошею\”

88
У Москві ввечері у понеділок, 18 червня, відбулася урочиста церемонія вручення премії "Срібна калоша". Премія присуджується радіостанцією "Срібний дощ" за найбільш сумнівні досягнення.
 
У 2012 році в числі лауреатів премії, повідомляється у Facebook "Срібного дощу", виявився Володимир Гундяєв (Патріарх Кирило), який отримав "Срібну калошу" в номінації "Руки по лікоть у дивах" за "непорочне зникнення годинника", пише Gazeta.ua.
 
Лідер ЛДПР Володимир Жириновський отримав нагороду в номінації "Хід ослом або Імітація агітації" з формулюванням "за жорстоке поводження з виборцями". Прес-секретарю руху "Наші" Христині Потупчик була присуджена "калоша" в номінації "В_інтернет точка.сру" за "повну ЖеЖе".
 
Політологу Сергію Кургіняну дали "Срібну калошу" в номінації "Чудова шістка або Вершники Апокаліпсису" з формулюванням "за відстоювання позиції з піною біля рота". Пітерський депутат від "Єдиної Росії" Віталій Мілонов – ініціатор прийняття закону про заборону пропаганди гомосексуалізму серед неповнолітніх – отримав "калошу" в номінації "Егегей, гея бей!" за "пропозицію скасувати гомосексуалізм до 2015 року".
 
Премії також були присуджені екс-головному редактору "Известий" Володимиру Мамонтову – за газету "Не дай Бог", і журналісту телеканалу "Росія" Аркадію Мамонтову, відомому скандальними розслідуваннями – "за взагалі Бог знає що".
 
У списку лауреатів також виявився Толібджон Курбонхонов – автор-виконавець пісні, що з’явилася в інтернеті взимку 2012-го і яка вихваляє Володимира Путіна, який балотувався на той момент у президенти.
 
Курбонхонов отримав "калошу" в номінації "Глибока глотка" з формулюванням "за найбільш відчайдушну спробу отримати московську реєстрацію". У 2012 році премія "Срібна калоша" вручалася у 16 раз. Церемонія нагородження транслювалася в прямому ефірі на YouTube. Ведучими церемонії були Ксенія Собчак і Михайло Шац 
 

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here