Home Події Бердичівські рукопашники побили вінничан

Бердичівські рукопашники побили вінничан

145

Спортсмени, що займаються в міському спортивному дитячо-молодіжному клубі рукопашного бою «Віктор» в місті Бердичіві, 17 листопада цього року були запрошені на відкритий Кубок Вінницької області з рукопашного бою серед юніорів та дорослих.

Вони показали відмінний результат, оскільки після проведенних боїв титул Чемпіона здобув Приймаченко Роман (ЗОШ №1 м. Бердичіва), а срібними призерами стали: Ковальчук сергій (Ліцей №33 м. Бердичіва), Іванов Андрій (ЖДУ ім. І. Франка), Тихончук Андрій (ЗОШ №6 м. Бердичіва). Почесне третє місце і бронзова нагорода дісталася для Гайдая Павла (Бердичівський коледж промисловості, економіки і права).

Турнір проводився в місті Калинівка Вінницької області, загалом за кубок області змагалося близько семидесяти спортсменів.