Home Події Бердичівські спортсмени взяли золото на чемпіонаті України зі стрибків у висоту

Бердичівські спортсмени взяли золото на чемпіонаті України зі стрибків у висоту

93

Нещодавно Бердичівські спортсмени-легкоатлети побували у місті Суми, де проводився черговий Чемпіонат України зі стрибків у висоту. Результатом такої поїздки стало золото та два срібла, які тепер прикрашають шию трьох Бердичівських спортсменів, пише Бердичів діловий.

Легкоатлети з інших міст знають, що якщо своїх стрибунів привозить Бердичівський тренер Ігор Лонський – продовжувач славних традицій свого батька, видатного тренера виховав не одну плеяду чемпіонів Віталія Лонського, то них немає ні найменших шансів на перемогу, оскільки більшість нагород виїдуть до Бердичева. Так сталося і цього разу.

У четвер, сьомого лютого закінчився чемпіонат України зі стрибків у висоту, де наш земляк бердичівлянин Віктор Лонський завоював золоту медаль, стрибнувши на висоту в два метри п’ятнадцять сантиметрів, виконавши тим самим нормативи Майстра спорту України.

Не залишилися позаду свого партнера по команді і ще два спортсмени з міста Бердичева. Олексій Рустан і Владислав Мазур, які отримали срібні медалі за участь в Чемпіонаті.

 


LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here