Home Події Житомир вперше слухатиме сучасну музику відомих італійських композиторів

Житомир вперше слухатиме сучасну музику відомих італійських композиторів

108

Імена Андре Ферранте і Мауріціо Бінйоне широко відомі в світі, їх твори виконують у концертних залах на всіх континентах світу. А тепер прозвучать і в Житомирі, у виконанні фортепіанного тріо "Амабіле".

Цей музичний вечір 12 лютого в обласній філармонії стане подарунком для меломанів. Скрипалька Наталія Кулініч розповіла, що програма концерту буде різноманітною і, по-перше, нагадає про ювілей славетного композитора сучасності Родіона Щедріна, який у грудні відзначив своє 80-річчя:

"До ювілею Родіона Щедріна ми зіграємо знаменитий цикл " Три смішні п’єси". Але, окрім класики, у концерті звучатиме і музика у стилі класика-модерн. Я запевняю вас, що вперше у Житомирі пролунає музика сучасних італійських композиторів Андре Ферранте та Мауріціо Бінйоне. Це – не авангард, це сучасна надзвичайно мелодійна красива музика, яка сподобається абсолютно всім"

Також на сцені обласної філармонії в цей день, 12 лютого, виступатимуть лауреати міжнародних конкурсів – інструментальне тріо "Болеро" (баян, домра і балалайка)Житомирського музичного училища, яке минулого року підкорило пристрасну італійську публіку. До музичної палітри концерту додадуть свої барви солісти філармонії Олег Синиця і Тетяна Березівська.

За інформацією Житомирської хвилі

 


LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here