Home Події Березневий «Четвертий четвер» відбувся у Житомирському центрі народної творчості

Березневий «Четвертий четвер» відбувся у Житомирському центрі народної творчості

93

28 березня 2013 року у приміщенні Житомирського центру народної творчості, котрий очолює поет, заслужений працівник культури України Юрій Кондратюк, пройшла вже звична поетична зустріч «Четвертий четвер», яку організувало НАЛМО «Оксія».

Цього разу доля звела двох чоловіків – Ромцьо Здорика та Олексія Хабарова – і одну тендітну дівчину Зоряну Головецьку. .

Різні поезії, різні погляди.

«Місто», яке «замерзло на віях», «Тебе викохують зими», «У недопалках слів мовчазне вибачення перед усім Всесвітом» , – це цитати з поезій «свідка століть» колишнього учасника «Оксії» Олексія Хабарова.

«Стоятиму один чекаючи на трамвай що іде в нікуди – сховатися хочу мені остогидли люди я хочу побути сам», «учора я був богом…» – це рядки з творів «одвічного пасажиру», співзасновника Мистецької ґільдії „Nеабищо” (серпень 2000) Ромцьо Здорика.

«Повертають ніч маршрутки», «Саме життя збігає через миті» – а це виписки з віршів переможниці культурно-мистецької акції «Людина року 2013» інституту філології та журналістики ЖДУ ім.І.Франка у номінації "Окрилені музою"" – Зоряни Головецької.

Для таких різних поетів і видіння своєї творчості й натхнення – різне. Для Олексія – це внутрішній голос, психологічність. Для Ромцьо – цитую, «бурчання у животі». Для Зоряни – жіночність.

У кожного з виступаючих свої захоплення, погляди, вподобання. У кожного своє ставлення до поезії та друкованих книжок. Хабаров вважає, що інтернет дає безграничний простір і важливо тільки бути почутим. Зоряна висловила думку, що інтернет популяризує поезію. Ромцьо Здорик відповів, що поет несе своє бачення до різних читачів. Та всі дійшли до думки, що поезія знайде свого читача.

Тож чекаємо наступного 4 четверга 25 квітня. Приходьте, спілкуйтесь, сперечайтесь, читайте власні вірші.

Лариса Паламарчук


LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here