Home Події Футбол на Житомирщині: ”Оріон” двічі зіграв з ”Танкістом” в нічию

Футбол на Житомирщині: \”Оріон\” двічі зіграв з \”Танкістом\” в нічию

146

Футбол – це вид спорту, який у кожного викликає емоції, у деяких вони позитивні, а у інших негативні. Для когось це гра, яку цікаво дивитись сидячи перед телевізором та тримаючи в руках кухоль холодного пива, для когось це незрозуміле заняття, яке забирає багато часу і сил, а для хлопців із новоборівської команди «Оріон», футбол – це захоплення усього життя. «Зараз цих юнаків вже і уявити не можна без м’яча», –  ділиться думками один із прихильників цієї команди.

Завоювавши титул чемпіонів Володар-Волинського району у 2013 році, новоборівська команда «Оріон» автоматично стала учасником Кубку чемпіонів Житомирської області. У цьому турнірі змагаються 16-ть команд. Вперше  футболісти зустрілися з чемпіонами Чуднівського району селища Іванопіль командою «Янушпіль» і тоді пройти в 1/4 чемпіонату новоборівчанам вдалося не важко. Наступними суперниками стали неодноразові володарі Кубку чемпіонів Житомирської області команда «Танкіст» Житомирського району селища Новогуйвинське.

Перший матч відбувся 31-го серпня на футбольному полі команди «Оріон». Розпочавши з конфлікту гравці продовжили гру у тому ж дусі. Протягом усього матчу команди були напружені та вороже налаштовані. Підтримати новоборівчан прийшло багато прихильників, але здобути перемогу не вдалося, матч закінчився нічиєю.

«Я зовсім не розчарований цією грою, боротьба була запеклою, гравці команди супротивника не дружелюбно проявили себе по відношенню до того, що відбувалося, але наші хлопці трималися на полі гідно і довели, що грають не гірше самовпевнених чемпіонів Новогуйвинського», – коментує гру вражений вболівальник.

Наступний матч відбувся вже в селищі Новогуйвинське, команда «Танкіст» пообіцяла новоборівчанам, що покаже хорошу гру на своєму полі. Дотриматися ж слова хлопцям не вдалося, з усіх сил вони намагалися присмирити новоборівських гравців, але у 1/2 пройшла команда «Оріон» з рахунком 2:2.

Ви, напевно, здивувалися чому саме футболісти Нової Борової пройшли далі, якщо була нічия, але загальновідоме правило цього чемпіонату говорить, що гол забитий на полі суперника рахується за півтора. «Матч століття або феномен Нової Борової» саме такі фрази вигукували здивовані та щасливі вболівальники.

«Ми дуже раді, що нашим хлопцям вдалося вибороти перемогу та довести те, що команда новоборівчан найкраща. І звісно ж ми впевнені, що шанс потрапити на цей Кубок чемпіонів Житомирської області вони використають на всі сто відсотків», – говорить один з фанатів команди «Оріон».

Ми бажаємо хлопцям і надалі тішити своїх вболівальників захоплюючими іграми та цілеспрямовано йти до своєї мети, щоб перемога над тогорічними чемпіонами не стала останньою, а була черговою на шляху до слави.

 Вікторія КОС

 

 

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here