Home Події ”Гайдамаки” відкрили стадіон у Варшаві: вхід був безкоштовним

\”Гайдамаки\” відкрили стадіон у Варшаві: вхід був безкоштовним

103
Варшавський стадіон до Євро-2012 відкрили вчасно, у неділю, 29 січня, незважаючи на повідомлення у польській пресі про можливе перенесення, пише Gazeta.ua.
 
Організатори назвали церемонію „А ось і я!". Вхід для відвідувачів був вільним.
 
О 14:00 за місцевим часом (15:00 за Києвом) двері стадіону відчинился для гостей.
 
Незважаючи на 10-градусний мороз, люди масово заполонили усі входи. Їх зустрічали охоронці, пропускали через металеві загородки і перевіряли на наявність недозволених предметів. Першим 40 тис. глядачів помічники організаторів роздавали пам’ятні квитки.
 
Усередині стадіону рухомий дах – відкритий, відвідувачі стоять просто неба. Підігрівається лише сцена, на якій виступають ведучі і музичні гурти.
 
"Не можемо закрити дах при такій погоді, тому що тоді ми втратили б на нього гарантію", ? повідомив зі сцени Рафал Каплер, голова Правління Національного стадіону у Варшаві.
 
О 15:00 розпочинається концерт виступом українського гурту „Гайдамаки" разом з польським „VooVoo". Глядачі захоплено слухають, дехто підстрибує у такт з музикою.
 
"За таких погодних умов співати трохи важко тому що у горлі все тверде і жортке, – розповів соліст групи Олександр Ярмола. Пояснює, що цю концертну програму вони зробили з польською групою „Voo Voo" і 3 роки тому виступали з нею по всій Польщі.
 
"Цей проект був створений не для Євро-2012, а для душі. І те, що український і польський гурт зробили щось разом, думаю, для людей дуже важливо", – додав співак.
 
Своїми враженнями з Gazeta.ua поділився також лідер гурту „Voo Voo" Войчєх Ваґлевський, 58 років.
 
"Після такої довгої перерви ми зустрілися зі сльозами в очах і відчули, що нам не тільки хочеться грати разом, але й що це насправді – потужний виступ", – зазначив він.
 
Концерт продовжився виступами популярних польських гуртів. Мороз посилився, але кількість людей на стадіоні збільшується.
 
42-річний Роберт, еколог з Мінська Мазовецького (містечко поблизу Варшави) приїхав на концерт з 12-річною донькою. Вона вплела у волосся прикраси, що світяться у темряві рожевим кольором.
 
"Приїхали послухати Т. Love і Lady Pank", – говорить пан Роберт. – Я вже був восени на Дні відкритих дверей стадіону, але зараз – зовсім інші враження. Дуже подобається", – додає він.
 
Після завершення концерту організатори оголосили, що показ фейерверку найліпше буде видно не у приміщенні стадіону, а поблизу – з мосту Понятовського. Глядачі швидко залишають стадіон, поспішаючи на мост, щоб зайняти найліпші місця для спостереження. 
 

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here