Home Події «Герої без зброї»: у Житомирі відбудеться благодійний мистецький захід

«Герої без зброї»: у Житомирі відбудеться благодійний мистецький захід

633

23 березня у Домі української культури пройде благодійний захід. Після окупації  Херсону росіяни вивезли все пожежне обладнання. Під час заходу можна буде послухати пісні під гітару та насолодитися віршами. Наразі волонтери хочуть зібрати кошти на три інфрачервоні камери. 

Про це пише Дім української культури: 

 “У його межах лунатимуть вірші херсонської авторки, керівниці літературно-драматургічної частини ХОАМДТ ім. М.Куліша Альони Мовчан та пісні у супроводі акустичної гітари музиканта, херсонського пожежного рятувальника Віктора Ревенка“, – йдеться в повідомленні

Після окупації ворог вивіз усе пожежно-рятувальне обладнання. Благодійні організації підтримують надзвичайників, проте для їхньої належної роботи потрібно ще чимало.

Наразі, благодійники хочуть зібрати кошти на тепловізори, які необхідні для виявлення осередку пожежі у важкодоступних місцях.

Збираємо на три телевізійні інфрачервоні камери FLIR E5-XT (160*120) по одній на кожну пожежну частину міста! Вартість однієї такої камери – 60 264 грн. Необхідна сума: 180 792 грн!“, – пишуть організатори.


Вхід – free donation. Обов’язкова реєстрація за номером: +380 (96) 908 08 70.

Нагадаємо, що мер Києва Віталій Кличко зустрівся з делегацією Чеської Республіки та обговорив допомогу Україні, зокрема в реабілітації військових.

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here