Головна Політика ®️Чехія допомагатиме Україні в реабілітації захисників, – Віталій Кличко

®️Чехія допомагатиме Україні в реабілітації захисників, – Віталій Кличко

1911
0

Мер Києва Віталій Кличко зустрівся з делегацією Чеської Республіки та обговорив допомогу Україні, зокрема в реабілітації військових. Про це Кличко повідомив на своїй сторінці у Facebook. 

«Зустрівся з Урядовим уповноваженим Чеської Республіки з питань відбудови України Томашем Копечним та представниками чеського бізнесу. Говорили про подальше втілення реформ для наближення  України до європейських стандартів, можливу підтримку чеської сторони в реабілітації наших воїнів-захисників, зокрема і психологічній, допомогу в розвитку медичної галузі, інфраструктурну відбудову та інвестиції в Україну», – повідомив Віталій Кличко. 

Також, за його словами, чеський бізнес зацікавлений у співпраці щодо розвитку київського метрополітену та у співпраці в енергетичному секторі. 

Раніше повідомлялося, що Віталій Кличко зустрівся з керівниками правлячої Соціал-демократичної партії Німеччини Рольфом Мютценіхом і Ларсом Клінгбайлем та обговорив посилення підтримки України, зокрема військової. 

Також під час Мюнхенської конференції з безпеки Віталій Кличко зустрічався з американськими сенаторами з питань посилення допомоги нашій державі озброєнням.

ЛИШИТИ ВІДПОВІДЬ

Please enter your comment!
Please enter your name here