Home Події Григорій Суркіс залишає ФФУ

Григорій Суркіс залишає ФФУ

128
Сьогодні на брифінгу після засідання Виконкому ФФУ Григорій Суркіс повідомив про те, що не боротиметься за пост президента організації.
 
Другого вересня відбудеться Виконком Федерації, де буде обраний новий керівник організації, повідомляє Корреспондент.net
 
Сам керівник ФФУ був би не проти скласти свої повноваження раніше, але статут вимагає тримісячний підготовчий термін до початку Конгресу.
 
"2 вересня відбудеться ХIV Конгрес ФФУ, на якому пройдуть вибори нового президента. Я запрошую на нього пресу, але відразу обмовлюся, що свою кандидатуру на виборах президента ФФУ подавати не буду. У кожної людини настає момент, коли необхідно відпочити, перевести дух. Мені є чим займатися і час у мене буде розписаний похвилинно, тому я не бачу в цьому проблеми", – цитує Суркіса СПОРТ.ua.
 
Нагадаємо, що у вересні 2012 року збірна України стартує у відбірному турнірі ЧС-2014.
Нагадаємо, сьогодні запорізький Металург опублікував другий за рахунком відкритий лист президенту ФФУ Григорію Суркісу. На перший Суркіс уже відповів.
 
Нагадаємо, саме за Григорія Суркіса Україна завоювала право на проведення спільно з Польщею чемпіонату Європи 2012-го року 
 

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here