Home Місто Водії зможуть оформлювати машину за принципом ”Єдиного вікна”

Водії зможуть оформлювати машину за принципом \”Єдиного вікна\”

99
Управління ДАІ Житомирщини створило центр за принципом "Єдиного вікна".  У цьому центрі водії зможуть одразу пройти всю необхідну процедуру одержання посвідчення водія, реєстрацію (перереєстрацію) або зняття з обліку транспортних засобів незалежно від місця їх проживання чи перебування.
 
Центр знаходиться в зручному для відвідувачів місці, укомплектований офісними меблями, засобами зв’язку, офісною та комп’ютерною технікою та інформаційними стендами, на яких відвідувач може познайомитися з переліком послуг і зразками необхідних бланків та заяв за адресою: м. Житомир, вул. Ватутіна, 168. 
 
Центр має приміщення для проведення іспитів, кабінети для банківських установ, робочі місця відкритого типу для прийому громадян з питання реєстрації транспортних засобів та оформлення посвідчень водія і зручні місця для відпочинку відвідувачів, повідомляє прес-служба УДАІ області. 
 
Також для поліпшення ефективності роботи підрозділів ДАІ та зниження витрат власниками автомобілів під час оформлення транспорту тепер необов’язково проводити оцінку автомобіля перед його реєстрацією у підрозділах ДАІ.
 
Достатньо надати довідку-рахунок, договір купівлі-продажу або вантажну митну декларацію. Відповідно цих документів і будуть нараховуватись три відсотки, які власник автомобіля повинен заплатити в Пенсійний фонд України. 

Відмінена й обов’язкова експертиза нового легкового автомобіля під час його першої реєстрації. При наявності документів на транспортний засіб інспектор проводитиме лише візуальний огляд, що дозволить значно скоротити витрати при реєстрації. Але власник автомобіля повинен обов’язково мати на руках документ, який підтверджує законність купівлі транспорту.

Це може бути довідка-рахунок, видана торгуючою організацією, нотаріальний договір купівлі-продажу, вантажна митна декларація, якщо транспортний засіб ввезений з-за кордону, а також рішення суду, якщо ним визначається власник автомобіля. А тим, хто отримав від держави транспортний засіб у тимчасове користування, необхідно мати відповідну довідку з собезу.  

 

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here