Home Події Марина Ячнік – срібний призер Європейського юнацького олімпійського фестивалю

Марина Ячнік – срібний призер Європейського юнацького олімпійського фестивалю

139

19 липня 2013 р. у м. Утрехт (Голландія) завершились змагання ХІІ Європейського юнацького олімпійського фестивалю з легкої атлетики, участь у якому взяли збірні команди 38-ми країн Європи.

В активі збірної України – 14 медалей: 6 срібних та 8 бронзових.

Серед «срібних» призерів української збірної – 16-річня вихованка Житомирської обласної школи олімпійського резерву з легкої атлетики Марина Ячнік (тренери – Микола Денисов та Інна Евсеєва). Нагороду Марина здобула в естафеті 4 по 100 м.

За підсумками серії літніх стартів Марина Ячнік є одним з основних кандидатів від Житомирської області для участі в Юнацьких літніх Олімпійських іграх 2014 року.

Крім неї, до складу кандидатів для участі у цьому найбільшому юнацькому світовому спортивному форумі є бердичівлянин Олександр Баранніков, який тиждень тому посів 4 місце зі стрибків у висоту на юнацькому чемпіонаті світу в Донецьку, поступившись лише спортсменам Китаю, Кореї та Ямайки.