Головна Події На конкурсі ”Королева ЖДУ-2014” учасницям дарували путівки, прикраси та квіти з ковбаси....

На конкурсі \”Королева ЖДУ-2014\” учасницям дарували путівки, прикраси та квіти з ковбаси. ФОТО

46
0

"Мам, у Юльки корона. У нашої Юльки", – з такими словами друзі 19-річної Юлії Суксіної зустрічали її перемогу на конкурсі краси "Королева ЖДУ ім.І.Франка", який 30 березня пройшов у приміщенні драмтеатру.

Красуня навчається на другому конкурсі соціально-психологічного факультету і це її перший конкурс і одразу ж перемога. 

Після вручення корони й стрічки найкрасивішої до Суксіної підходить одна з організаторок, режисер-постановник заходу і переможниця цього ж конкурсу в 2010 році Вікторія Васильчук.

Обіймає і цілує нову "Королеву" і зізнається, що Юля спочатку взагалі не хотіла брати участь в конкурсі через свій маленький зріст.

Втім, навіть з такими параметрами їй вдалося сподобатися глядачам у залі й журі та обійти 13 інших учасниць конкурсу.

В якості подарунку Юлія отримала грошову винагороду від профкому ЖДУ ім.І.Франка, путівку до Мілану від туристичного спонсора конкурсу, стрічку й корону і звичайно купу запрошень та сертифікатів на майстер-класи, навчання.

Нагороджувала нинішню переможницю "Королева ЖДУ-2013" Альбіна Воробйова. В інтерв’ю Першому Житомирському вона зізналася, що вперше красивою її назвав дідусь, однак усвідомлення власної краси до неї прийшло вже після перемоги – цієї зими.

Традиційно на конкурсі визначили та нагородили подарунками й стрічками ще двох учасниць  – Першу та Другу Віце-Міс. Марія Дідківська одночасно отримала титул "Міс глядацьких симпатій" та Перша Віце-Міс, а Другою стала конкурсантка під № 13 Вікторія Шевлякова.

 

Деяким красуням дісталися досить незвичні номінації та подарунки, адже спонсори й партнери обирали "Міс танцювальна студія", "Міс кінотеатр", "Міс "Приватбанк" та інші. Для "Міс гладацьких симпатій" навіть вручили два букети – з квітів та ковбасної нарізки.

Учасниці № 6 Наталії Охрамович подарували путівку по Європі.

Між іншим, свою красу, талант і грацію учасниці демонстрували під час 4 виходів. Вони дефілювали у вечірніх сукнях та спортивному вбранні із ракетками, танцювали у майках та шортах, а на знайомство виходили в однаковому червоному вбранні. Також дівчата відповідали на запитання ведучих і розповідали як би викрутилися з тієї чи іншої ситуації. 

Сам конкурс розпочали з вітання "Слава Україні – Героям слава!" та хвилиною мовчання вшанували загиблих героїв Небесної сотні, за якими цими днями проводять поминальні служби по всій країні.

Нагадаємо, що 13 квітня у драмтеатрі обиратимуть "СтудМіс Житомир-2014" серед найкрасивіших студенток міста, а переможниця отримає шанс представляти регіона на всеукраїнському етапі конкурсу.

Юлія ДЕМУСЬ

Більше фото з конкурсу в альбомі Першого житомирського у соцмережі.

Незабаром чекайте відеоверсію конкурсу та інтерв’ю з учасницями за лаштунками "Королева ЖДУ-2014".

ЛИШИТИ ВІДПОВІДЬ

Please enter your comment!
Please enter your name here