Home Місто Наталя Бучинська виступить у Житомирі з яскравою концертною програмою

Наталя Бучинська виступить у Житомирі з яскравою концертною програмою

625
0

На Вас чекає незабутній вечір з Народною артисткою України Наталією Бучинською. Це буде мелодійна розмова про пристрасне кохання й гіркоту розлуки, про трагічність втрати та силу духу, про віру в близьку перемогу та єднання. Концерт відбудеться в Житомирі 19 травня в Телецентрі. Початок о 19:00.

Цього вечора Наталя Бучинська подарує своїм прихильникам атмосферу весняного настрою, поділиться емоціями ейфорії першого кохання, пристрасті та грішної любові.

У концертній програмі прозвучать улюблені пісні, серед яких зокрема «Дівчина–весна», «Налийте шампанського», «Кохання золото», «Грішна любов», «Жоржини», а також нові композиції, сповнені любові, тепла, щирості й надії.

Вище неба за туманами, синім інеєм та снігом нас чекає щастя, кращі друзі, ріка любові і ріка радості стверджує співачка піснями зі свого багатого й розмаїтого репертуару.

«Українська пісня – це мелодія, душа, глибока і змістовна. Пісня нагадує про найкращі моменти, мотивує, підбадьорює. Тому я щаслива, що українська пісня тепер має таку потужну силу. Нарешті вона стала головною і в Україні. Співаймо – і нехай весь світ чує!»

АРТИСТКА ПЕРЕКОНАНА, ЩО В ЦЕЙ ВАЖЛИВИЙ І ДУЖЕ ВІДПОВІДАЛЬНИЙ ЧАС КОЖЕН МАЄ ПРАЦЮВАТИ НА ПОВНУ ПОТУЖНІСТЬ НА СВОЄМУ ФРОНТІ.

«Це найстрашніше, що могло трапитись із нами і країною. Війна закінчиться тільки перемогою України, бо за нами правда, за нами весь світ».

Упродовж року Наталя Бучинська активно виступає з благодійними концертами і працює як волонтерка з міжнародними благодійними організаціями.

Її музичні прем’єри про нові українські реалії та пісні, які ви так любили ще до війни, зараз набули особливого звучання.

«Виконуючи пісню «Україна» зараз, кожне слово звучить крізь серце, сльози на очах, гордість. Від кожного рядка – мурахи по шкірі. Коли я виходжу на сцену, бачу очі людей, їхню підтримку – стає легко на душі, у цей момент ненадовго зникають страх і біль, завдані війною. Сцена та люди лікують. І цей процес взаємний», – ділиться артистка.

Наталія Бучинська за свій творчий період дала понад 800 концертів. У репертуарі співачки – більше 160 пісень, що стали народними.

Яскрава й тендітна «Дівчина-Весна» Наталія Бучинська, яка кожною своєю піснею дарує любов і тепло своїм слухачам, запрошує гостей провести цей музичний вечір разом співаючи улюблених пісень поринути в атмосферу гармонії, любові та миру.

Квитки можна придбати за посиланням: https://concert.ua/uk/booking/natalija-buchinska-zhytomyr/

Previous articleУ Житомирі учні отримали стипендії за перемогу в конкурсі МАН
Next articleБійці з 30-тки показали, як виглядають окопи на Бахмутському напрямку

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here