Home Події Працівники органів місцевого самоврядування змагатимуться у обласній спартакіаді

Працівники органів місцевого самоврядування змагатимуться у обласній спартакіаді

93

Голова обласної ради Йосип Запаловський 2 квітня зустрівся з головами спортивних товариств та організацій області.

Голова обласної ради розповів про досягнення у сфері фізичної культури та спорту області за останні два роки, наголосивши, зокрема, про цілеспрямовану роботу в цьому напрямку працівників органів самоврядування області та численного депутатського корпусу.

Найпомітнішою спортивною подією у найближчій перспективі Йосип Запаловський назвав IV обласну спартакіаду серед працівників органів місцевого самоврядування у різних видах спорту. «Це буде потужна спортивна акція, яка стартує в квітні й охопить велику кількість наших земляків – представників територіальних громад, депутатів, спортсменів-аматорів», – підкреслив голова обласної ради.

 У цьому році змагання спартакіади за активної підтримки Житомирської обласної ради та організаційного сприяння департаменту в справах сім’ї, молоді та спорту облдержадміністрації, обласної ради фізкультурно-спортивного товариства «Спартак» під гаслом «Спорт об’єднує всіх в одну команду!» відбудеться вчетверте.

Спортивна акція триватиме упродовж двох місяців.

19 квітня відбудуться зональні спортивні змагання серед учасників-представників сільських та селищних рад районів.

Учасниками обласних фінальних змагань, які проходитимуть 17 травня у Коростені, будуть переможці районних етапів.

Кращі спортсмени увійдуть до збірної команди, яка представлятиме область на Всеукраїнській Спартакіаді серед депутатів Верховної Ради України, Верховної Ради Автономної Республіки Крим, обласних, районних, міських, селищних і сільських рад в Алушті.

За інформацією прес-служби обласної ради

 


LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here