Home Події Результати Чемпіонату Житомира з баскетболу серед жіночих команд. ФОТО

Результати Чемпіонату Житомира з баскетболу серед жіночих команд. ФОТО

144

Фінал Чемпіонату м. Житомира з баскетболу серед жіночих команд сезону 2012 – 2013 рр. завершився 13 листопада.

Щосереди, з 16 жовтня й упродовж п’яти тижнів, жіночі команди різних навчальних закладів – університетів та коледжів, а також ДЮСШ № 1 м. Житомира, боролись за першість. Учасниками Чемпіонату стали шість команд.

Змагання відбулись у спортзалі Житомирського державного технологічного університету.

У фінальній зустрічі за перше місце боролись команди ДЮСШ № 1 м. Житомира та Житомирського національного агроекологічного університету (далі – ЖНАЕУ).

Рахунок відкрили студентки ЖНАЕУ, забивши своїм суперницям на першій хвилині першої чверті трьохочковий. До кінця другої чверті відрив у рахунку склав – 21:09 на користь ЖНАЕУ.

Тож, за результатами змагань, із кінцевим рахунком – 46:21, вкотре своє беззаперечне лідерство у Житомирі (аж 16 років поспіль (два роки змагання за певних причин не відбувались), починаючи з 1995 року!) підтвердили баскетболістки ЖНАЕУ.

Другу сходинку відповідно виборола ДЮСШ № 1 м. Житомира.

До трійки призерів увійшли спортсменки Житомирського державного університету імені Івана Франка.

Четвертою стала команда Житомирського кооперативного коледжу бізнесу та права.

Нагадаємо, більшість баскетболісток-переможниць – це вихованки, випускниці ДЮСШ № 1 (тренер – Георгій Демб), які нині навчаються у ЖНАЕУ і вже кілька років тренуються під керівництвом Тетяни Курилло.

– Перемога завжди приємна. Не можу сказати, що вона завжди дається легко. Шлях до неї важкий. На мою думку, дівчата – молодці! Періодично ми їздимо на змагання. Наприклад, минулого року наша команда стала призером Чемпіонату України з баскетболу серед агроуніверситетів, а для того, щоб стати призерами, треба прикласти дуже багато сил, затрат і часу, – розповіла тренер команди ЖНАЕУ Тетяна Курилло.

На думку Тетяни Володимирівни, якщо порівнювати стан спорту в Україні та країнах Прибалтики, де неодноразово брала участь у змаганнях, і в плані фінансування, і в плані матеріальної бази, ми пасемо задніх. Також Тетяна Курилло подякувала тренеру Георгію Дембу, завдяки ентузіазму та самовіддачі якого, подібні змагання все-таки реалізовуються у життя.

Переможці змагань одержали грамоти, кубок та медалі.

Аліна ДЕМБІЦЬКА

 

 

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here