Home Події Сьогодні святкують День народження шампанського

Сьогодні святкують День народження шампанського

154

Стверджується, що саме в цей день 1668 року у французькій провінції Шампань монах Періньйон винайшов цей напій. Але, деякі інші джерела заперечують цей факт з тіє причини, що вина з регіону Шампань виготовлялися ще до середньовіччя.

Перше комерційне ігристе вино було виготовлене в області Ліму в Лангедоці близько 1535 року. Приблизно в кінці XVII століття метод виробництва ігристого вина став відомий в Шампані одночасно з особливими процедурами виробництва (наприклад, дозування) і більш міцними пляшками (винайденими в Англії), які могли витримувати додатковий тиск. Приблизно 1700 року з’явилось ігристе шампанське.
 
Слід зазначити, що в історію шампанського внесли свій внесок багато дослідників та виноробів.
Наприклад, Періньйон, якому приписують першість у винаході цього напою, відкрив секрети купажування, сполуки соку різних сортів винограду, й став розливати вина в пляшки, що дозволяло утримувати вуглекислий газ, який до того пошкоджував бочки. Саме Періньйон здогадався робити корки з покриття коркового дуба.

У сусідньому з Отвільєром абатстві помітили, що пляшки з темного скла "вибухають" рідше. Але тільки 1800 року аптекар Франсуа з Шалону вигадав сучасну пляшку, в якій враховується не тільки колір скла, але його товщина й форма. Приблизно тоді ж вдова винороба, що згодом стала знаменитою мадам Кліко, усунула інший істотний недолік під час виготовлення за способом П’єра Періньйона. Її майстер Антуан Міллер розробив технологію "ремюаж", тобто витримування пляшок на спеціальній підставці вниз шийкою.
 
Вирішальний крок зробив винороб Віктор Ламбер, що винайшов 1874 року технологію ферментації, яка переводить винну кислоту в молочну. Завдяки цьому з’явився брют – дуже сухе шампанське. Незабаром брют став найпопулярнішим сортом у світі. А фахівці виноробного дому "Лоран-Перрье" пішли ще далі й випустили екстра-брют, суперсухе шампанське. "Модернові" сомельє рекомендують: якщо ви п’єте шампанське раз на рік, то пийте напівсолодке. Якщо раз на місяць – пийте сухе, а якщо частіше – то неодмінно брют.
 
Сьогодні існує безліч видів цього напою, а в багатьох містах проводяться фестивалі чи виставки шампанського.
До прикладу, 6 серпня в Балаклаві, повідомляє УНІАН, пройде фестиваль шампанського, в ході якого планується встановити світовий рекорд – наповнити гігантський келих шампанського, який вміщає 75 пляшок ігристого вина й провести конкурс краси "Міс Кримська Шампань".

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here