Home Події Тайсон: я не готовий до Кличка. Він би мене нокаутував

Тайсон: я не готовий до Кличка. Він би мене нокаутував

117

Чемпіон Британії і Британської Співдружності англійський важковаговик Тайсон Ф’юрі самокритично ставиться до себе як до боксера і переконаний, що не готовий битися з Володимиром Кличком.

"Я не готовий до поєдинку проти Кличка. Проти нього я новачок, він би мене нокаутував. Мені потрібно повернутися до основ боксу і вчитися боксувати знову. Коли мені було 14-15 років, я міг викинути 10 комбінацій підряд, а тепер не можу викинути і двох", – зізнався Ф’юрі.

Англієць вважає, що перемагає своїх суперників, в основному, завдяки своїм габаритам.

"Великі незграбні суперники влучають в мене без особливих проблем, а раніше я витанцьовував колами і був поза досяжності. Я перемагаю, але не за рахунок уміння, а, що я великий, у мене хоробре серце і непогане підборіддя", – зазначив боксер.

Крім того, Ф’юрі відверто заявив, що найбільше у боксі йому подобається шоу.

"Бокс як шоу-бізнес – це дуже класно! Це моя найулюбленіша справа. Вечір поєдинку, смішні дурниці, які я роблю на зважуванні, переступання через канати, танці з дівчатками, які виносять таблички – це все дуже захоплююче. Це частина нашої роботи. Якщо хочеш бути зіркою боксу – цим треба займатися", – підсумував англієць.

Нагадаємо, що після перемоги над Девідом Хеєм Кличко-молодший сказав, що його наступним суперником буде переможець бою Чісора – Тайсон Ф’юрі.

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here