Його дивовижний оксамитовий голос заворожує, а творчість є неповторною магічною сумішшю — лірикою, що стосується кожного.  

Надзвичайний Сергій Асафатов 22 квітня о 19.00 утелецентрі з великим сольним концертом виступить у Житомирі.

Огорнуті його особливим тембром і красою дивовижних пісень, будемо разом гойдатися на хвилях позитиву та драйву, добра і світла головних життєвих істин і якісної української музики.

Буде магія, яка торкнеться серця кожного!

«Море», «Люди ідуть від людей», «Дякую за світанки», «Заведу кота», «Золото», «Літай», «Дзеркало», «Туман», «Париж», «Гарного дня», «Нові вершини» — будуть всі улюблені хіти та багато нових прем’єр, приголомшливе світлове шоу, особлива атмосфера та незабутній вечір, повний найсильніших емоцій, щирості і сюрпризів.

Сергій Асафатов — обдарований артист-мультиінструменталіст, автор і виконавець, який віртуозно володіє різними музичними інструментами. 

Харизматичний співак став широко відомим під час участі у телепроєкті «Голос країни», де у команді Монатіка виборов місце у суперфіналі. Вже скоро він став номінантом премії Yuna у категорії «Відкриття року», а з 2020 року випускає сингли і кліпи, кожен із яких миттєво стає хітом, що займає перші сходинки у хіт-парадах та набирає мільйони переглядів на YouTube.

Винятковий тембр голосу Сергія Асафатова заворожує, проникаючи у саму душу і в кожну клітиночку тіла.

Слухаєш його пісні, відчуєш мурашки по шкірі і неодмінно починаєш усміхатися! Стільки у кожному треку світла, мудрості, позитиву та віри у здійснення мрій, людей і перемогу України!

За останній час Сергій Асафатов презентував рекордну кількість нових неймовірних пісень. Зокрема, проникливу «Дякую за світанки» на початку повномасштабного вторгнення рф присвятив усім Героям України, які мужньо боронять нашу землю від ворога.

Незламний бойовий дух українських воїнів Сергій Асафатов знає не з чуток, адже задовго до жахливого ранку 24 лютого постійно виступав у військових частинах, для прикордонників та у гарячих точках на Сході України. 

#6992кмДержавногоКордону — для співака це не просто слова і хештег, а — долі друзів-Героїв, для яких він два роки поспіль співав у новорічні ночі і яких кожним концертом, кожною дією завзято підтримує нині.

— Я вірю, що ми переможемо! Я вірю в то! Дуже вірю! Бо як інакше, — говорить Сергій Асафатов. — І хоч здавалося, що зараз взагалі не до музики. Але все одно те, що хоче вибратися назовні, не може бути не випущеним. Моя пісня «Дякую за світанки» саме про те, що щастя у простих речах. Це нагадування про те, що побачити сонце, яке сходить на світанку — теж велике щастя.

Приходьте 22 квітня о 19.00 у телецентр за особливими емоціями на концерт Сергія Асафатова у Житомирі.

Наші серця будуть битися у єдиному такті, відкриваючи двері щирим почуттям і найпрекраснішій музиці!

Квитки на концерт купуйте за цим посиланням https://zhytomir.karabas.com/ua/sergij-asafatov-9

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here