У Житомирі рівень переливу води на греблі річки Тетерів становив 50 см станом на 12 квітня. Такого не спостерігалося упродовж минулих 8 років.

Загалом цьогоріч рівень води підвищився і в малих річках, а також на  колекторах дощової каналізації, які служать для відведення стічних вод. Комунальники зараз активно розчищають ливнівки, аби вода не застосовувалася.

«Як обслуговуюча організація по водовідведенню дощових вод міста ми проводимо постійний моніторинг рівня води на річках. Здійснюємо роботи по прочистці, промивці та підготовці зливових колекторів до прийому та проходження стічних вод, а також роботи поточного ремонту та прочистки систем дощової каналізації міста після проходження інтенсивних опадів. Це забезпечує уникнення підтоплення вулиць міста та прилеглих територій», — говорять у КП з експлуатації штучних споруд. 

Працівники підприємства вже прочистили 127 решіток, колодязів, 470 погонних метрів дорожніх канав, промили 17,5 кілометрів мереж дощової каналізації, очистили 28 тис. м² прибережних смуг річок.

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here