Home Події Церемонія відкриття Євро-2012 триватиме 12 хвилин

Церемонія відкриття Євро-2012 триватиме 12 хвилин

84

Церемонія відкриття фінальної стадії Євро-2012, яка відбудеться у Варшаві 8 червня, розпочнеться за 20 хвилин до стартового матчу турніру між збірними Польщі та Греції та триватиме 12 хвилин.

Шоу об’єднає спорт і культуру, роблячи акцент на національному колориті та країн-учасниць, інноваційних технологіях та загальновизнаних цінностях УЄФА: єдність, суперництво та пристрасть, повідомляє ТСН.

Церемонія відкриття покладе початок історичної події – першого чемпіонату континенту з футболу, який пройде на території центральної та східної Європи. Концепцію церемонії відкриття розробив Марко Балич – креативний директор і виконавчий продюсер італійської компанії Flimmaster Events, що займається організацією та проведенням подібних заходів.

Балич брав участь у створенні концепції церемоній відкриття й закриття Олімпійських ігор-2006 у Турині. Крім того, в 2009 році він займався церемонією відкриття "Донбас-Арени". На церемонії з етюдом Шопена для фортепіано (опус 10, номер 11) виступить відомий угорський піаніст Адам Дьордь.

Він – великий шанувальник футболу й грає в нього практично кожен день. Більше того, в піаніста є досвід виступів за збірну Угорщини з футзалу. Для хореографічної постановки на церемонії відкриття будуть задіяні понад 800 волонтерів, які представляють 63 країни.

Очікується, що в прямому ефірі за подією спостерігатимуть 150 мільйонів глядачів у всьому світі. 

 

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here