Головна Події У Бердичеві після війни проведуть тракторний фестиваль

У Бердичеві після війни проведуть тракторний фестиваль

429
0

Польський мандрівник та організатор проєкту «Тракторіада» Марцін Обалек запропонував меру Бердичева Сергію Орлюку запровадити фестиваль тракторів після війни. Той погодився.

Про це пише РІО Бердичів:

“Такі популярні в Америці та Європі тракторні фестивалі теж доведеться в Україні відкласти до перемоги, але потім, їх місцем проведення може стати саме Бердичів. Міський голова, хоч і зазначив, що міська громада в нас не дуже тракторна, але має багато гарних сусідів, які є лідерами аграрної галузі, і яким буде цікаво влаштувати такий фестиваль саме тут”.

Вже 25 років Марцін Обалек їздить світом, і це не просто подорожі, а спосіб зробити світ чистішим («Чистий світ» – саме так називається його громадська організація).

Головним атрибутом подорожей є трактор «Урсус» з польського міста Люблін, яким лише в Латинській Америці проїхали більше ніж 25 тисяч кілометрів. За час подорожі (2002 – 2006 роки), на жаль, цей завод закрився, а промоція його тракторів була однією з задач цікавої подорожі. На тракторі вони піднялись на висоту 5 тисяч метрів, добираючись до вершини вулкану в Андах, і довгих 15 років цей рекорд був неперевершеним. І зараз, вже на іншому тракторі Марцін Обалек збирає команду для нових подорожей, і закликає доєднатись до неї і бердичівлян.

ЛИШИТИ ВІДПОВІДЬ

Please enter your comment!
Please enter your name here