Home Події У Бердичеві після війни проведуть тракторний фестиваль

У Бердичеві після війни проведуть тракторний фестиваль

627

Польський мандрівник та організатор проєкту «Тракторіада» Марцін Обалек запропонував меру Бердичева Сергію Орлюку запровадити фестиваль тракторів після війни. Той погодився.

Про це пише РІО Бердичів:

“Такі популярні в Америці та Європі тракторні фестивалі теж доведеться в Україні відкласти до перемоги, але потім, їх місцем проведення може стати саме Бердичів. Міський голова, хоч і зазначив, що міська громада в нас не дуже тракторна, але має багато гарних сусідів, які є лідерами аграрної галузі, і яким буде цікаво влаштувати такий фестиваль саме тут”.

Вже 25 років Марцін Обалек їздить світом, і це не просто подорожі, а спосіб зробити світ чистішим («Чистий світ» – саме так називається його громадська організація).

Головним атрибутом подорожей є трактор «Урсус» з польського міста Люблін, яким лише в Латинській Америці проїхали більше ніж 25 тисяч кілометрів. За час подорожі (2002 – 2006 роки), на жаль, цей завод закрився, а промоція його тракторів була однією з задач цікавої подорожі. На тракторі вони піднялись на висоту 5 тисяч метрів, добираючись до вершини вулкану в Андах, і довгих 15 років цей рекорд був неперевершеним. І зараз, вже на іншому тракторі Марцін Обалек збирає команду для нових подорожей, і закликає доєднатись до неї і бердичівлян.

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here