Home Війна На Житомирщині продовжують відновлювати пошкоджені будинки

На Житомирщині продовжують відновлювати пошкоджені будинки

467

Держава спрямувала 1,6 мільярдів грн на відновлення житла у регіонах, що постраждали під час воєнних дій. У Житомирській області найбільше пошкоджені села, які були під окупацією та місто Овруч.  

Прем’єр Денис Шмигаль пояснив, що кошти спрямовані не знищені будинки, а лише на пошкоджені:

Держава почала перший етап — оперативне відновлення, у ході якого відбудовують не сильно зруйновані будинки: пошкоджені вікна, двері, дах тощо. Повністю зруйновані будівлі поки що не відновлюють. Йде війна, все може бути повторно ще раз зруйновано. Тому сьогодні починати велике відновлення і великі проєкти ризиковано. Треба завершити війну, вигнати агресора з нашої держави і тоді активно розпочати відновлення зовсім по-іншому”.

Міський голова Овруча Іван Коруд у коментарі Першому житомирському розповів, що в місті вже почали відновлювати пошкоджені приватні та багатоповерхові будинки: замінюють вікна, скло та двері.

Житомирська обласна державна адміністрація нам допомагає з відновленням вікон, покрівель приватних і багатоповерхових будинків. Вже у 287 квартирах відновлено вхідні  двері та вітрові вікна в під’їздах”, – повідомив мер Овруча.

Секретар селищної Народицької громади Олег Ярмолюк розповів, що наразі, спеціальна комісія обстежує зруйновані будівлі. 

На даний час ми разом з виїзними бригадами обстежуємо пошкоджені будівлі. У населеному пункті Селець пошкоджено до 100 будинків. Багато будинків згоріло. А ті, які вцілили, то в них зруйновані вікна двері, дах. Як тільки завершиться обстеження, будемо ремонтучати”.

Також, в регіонах відновлюють критичну інфраструктуру. Зруйновані мости замінюють понтонними мостами, тимчасово латають дороги, відновлюють залізницю.

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here