Home Події Україну на Новой Волне-2012 представить дочка Назарія Яремчука

Україну на Новой Волне-2012 представить дочка Назарія Яремчука

93
Україну на міжнародному конкурсі молодих виконавців популярної музики Новая волна-2012 представить Марія Яремчук, дочка відомого співака Назарія Яремчука.
 
20 і 21 квітня у Москві відбувся півфінал Новой Волны-2012. Із чотирьох конкурсантів, відібраних 16 квітня в Україні, у фінал пройшли лише дві дівчини – Нілуфар Расулмухамедова та Марія Яремчук. У півфіналі артисти виконували два твори – авторську пісню або хіт країни, світовий шлягер іноземною мовою, повідомляє Корреспондент.net.
 
За підсумками відбору було вирішено, що на Новой Волне-2012, яка проходитиме 24-29 липня у Юрмалі, Нілуфар представить Росію, Марія – Україну, повідомляє прес-служба конкурсу.
 
"Я дуже хвилювалася перед півфіналом у Москві, і це природно, адже я виступала перед солідною публікою – Ігорем Крутим, Олександром Ревзіним, Олександром Румянцевим. У мене досі мурашки по шкірі бігають, – зізналася Марія Яремчук. – Перемога на півфіналі Новой Волны-2012 – не інакше, як подарунок долі! Тому зараз весь свій час я буду витрачати на підготовку до фіналу конкурсу. Мені треба підготувати яскравий репертуар, який буде відповідати настрою зали і моєму стану душі!"
 
Нагадаємо, що у 2011 році переможцем конкурсу молодих виконавців Новая волна у Юрмалі став співак із США Джейден Фелдер. Переможцем Дитячої нової хвилі-2011 став Андранік Алексанян із Хмельницького. 
 

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here