Home Місто Громадський туалет за Свято-Преображениським Собором знову запрацював

Громадський туалет за Свято-Преображениським Собором знову запрацював

135
У Житомирі відновили роботу громадського туалету, що розташований за Свято-Преображенським Собором. Функціонування туалету забезпечено за кошти Свято-Преображенського Собору та за підтримки міської влади.
 
Підтримання належного санітарного стану туалету також забезпечується представниками Кафедрального Собору. Користування громадським туалетом є безкоштовним. 
 
Наразі у Житомирі створена робоча група, яка займається обстеженням туалетів, їх технічного стану та доступності до них громадян міста. До неї увійшли представники санітарно-епідеміологічної станції, працівники комунального управління міської ради та КП «Інспекція з благоустрою», представники громадських організацій.
 
«Вже обстежено район Корбутовки та Польової. Головною метою є обстеження всіх туалетів міста, створення їх реєстру та виготовлення інформаційних табличок «Туалет громадського користування», – зазначив заступник начальника комунального господарства міської ради Віталій Шевчук.

Робоча група до 27 квітня 2012 року повинна провести візуальне обстеження існуючих надвірних прибудинкових туалетів, туалетів, розташованих у закладах комунальної, державної власності, підприємствах торгівлі та проаналізувати стан туалетів та їх доступність для громадян. 

 

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here