Головна Події В Житомирі ”живий герб” України прикрасили зірками Євросоюзу

В Житомирі \”живий герб\” України прикрасили зірками Євросоюзу

28
0

Студенти соціально-психологічного факультету ЖДУ ім.І.Франка продовжили традицію. яку кілька років тому започаткували разом з колишнім деканом Олександром Музикою, і 6 грудня під стінами навчального корпусу влаштували флешмоб.

Використовуючи завчасно підготовлену схему у засніженому дворі вони сторили "живий" герб країни із символікою національних кольорів. Аби акція була не лише вітанням до Дня Збройних Сил України і приємним подарунком представникам чоловічої статі факультету і вузу, навколо герба зобрази 12 зірок "Євросоюзу".

Таким чином студентська молодь показала свою підтримку намірам українців стати частиною Європи  не лише географічно, але й офіційно, підписавши угоду.

З вітаннями з нагоди свята до учасників флешмобу звернулася нинішній декан соціально-психологічного факультету Лариса Журавльова. З-поміж іншого для всіх заспівали українських пісень студентки Дарина Нагребельна та Ірина Достав.

Свято стало не лише проявом національної свідомості та згуртованості студентів, але й відображенням чуловічої мужності, крім флешмобу влаштували змагання по гирьовому спорту. Таким чином визначали найсильнішого у ЖДУ ім.І.Франка. Гирю вагою 14 кілограм аж півсотні разів підняв студент того ж таки соціально-психологічного і став переможцем імпровізованого турніру.

Юлія ДЕМУСЬ

фото Володимир Фещук

ЛИШИТИ ВІДПОВІДЬ

Please enter your comment!
Please enter your name here