В Житомирі провели конкурс читання для молодших школярів

663

З нагоди Міжнародного дня рідної мови та з метою підтримки дітей, департамент освіти Житомирської міської ради, організував конкурс для учнів 4 класів в ліцеї №23. Взяли участь в конкурсі 24 школяра різних ліцеїв міста Житомира.

Конкурс складається з двох етапів, які спрямовані на оцінку техніки читання мовчки та вголос. На першому етапі учасники читали мовчки текст “Український віночок” протягом двох хвилин, після чого вони відповідали на питання щодо змісту тексту письмово. На другому етапі, ліцеїсти читали вголос перед журі, після відповідали на запитані запитання. Про це Першому Житомирському розповіла методистка науково-методичного центру департаменту освіти ЖМР, Тетяна Камʼянська.

“Сьогодні в день міжнародного свята Дня рідної мови, департамент освіти організував конкурс для учнів 4-5 класів. В даному закладі 4 класи, 5 класи зараз в 34 ліцеї. Конкурс передбачає два етапи, адже постійно в початковій школі перевіряється техніка читання мовчки, і техніка читання в голос. Ми не орієнтуємося на кількість слів за хвилину, за дві хвилини, але є певні норми, на які орієнтується вчитель. На першому етапі вони прочитали мовчки. Текст має символічну назву “Український віночок”. І два питання, саме по розумінню цього тексту. Вони відповіли письмово на ці два питання, все, після цього роботи зібрані. Зараз почнеться другий етап цього конкурсу. Вони будуть читати в голос, у нас 5 членів журі. До кожного члена журі підходить дитина, вона читає одну хвилину, відповідає на три питання. І все, після цього дитина вільна”, – каже Тетяна Камʼянська, методистка науково-методичного центру департаменту освіти ЖМР.

Після закінчення перевірки конкурсу, потягом тижня дітей нагороджуватимуть дипломом на сувенірним сувеніром.

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here