Home Події Валентин Стрикало заспіває про Cayenne у Житомирі

Валентин Стрикало заспіває про Cayenne у Житомирі

113

В Житомирі 23 березня в клубі Каньйон відбудеться концерт екстравагантної групи "Валентин Стрикало".

Слухачів очікують як улюблені хіти групи, так і несподівані сюрпризи.

Тепер і жителям Житомира представляється унікальна можливість отримати задоволення від якісного звуку, добірного гумору і позитивної енергетики живого концерту "Валентина Стрикало".

«Валентин Стрикало» став відомим у Житомирі завдяки своєму хіту «На каене по житомиру гоняю».

Українська група Валентин Стрикало була заснована в 2010 році солістом Юрієм Капланом, які прославилися в інтернеті в ролі наївного провінційного хлопця "Валентина Стрикало з села Бурільцево".

Його іронічні відео-звернення до зірок шоу-бізнесу, викладені на порталі YouTube стрімко набирали мільйони переглядів, а вигаданий персонаж Каплана вмить знайшов визнання авторитетних ЗМІ: "Forbes" включив його в першу трійку артистів, що прославилися в інтернеті, Російський піонер назвав Стрикало головним голосом покоління WEB 2.0., а GQ удостоїв звання самого модного тренду року. Багато федеральні канали заговорили про український самородка, а хіти Кайен і Наше Літо вийшли в радіоефір.

Створена група стала продовженням успішного інтернет-мема. З хльостких авторських пісень-насмішок над поп-хітами і шансоном, накопичених Капланом за час сольного інтернет-творчості, виріс цілком дорослий рок-проект, що представив аудиторії його колишні акустичні «дворові» балади з інтернету в повноцінній рок-аранжуванні, заправлені міццю і драйвом справжнього живого бенду.

Сьогодні Валентин Стрикало збирають повні зали по всьому СНД. Їх живі концерти славляться своєю неймовірною енергетикою, гострим гумором соліста і невимушеним спілкуванням із залом.

У 2011 році Валентин Стрикало були нагороджені премією Золота горгулью від клубу 16 тонн в номінації Кращий ВІА року.

 

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here