Home Події Віталій Кличко: Готую Чісорі сюрпризи

Віталій Кличко: Готую Чісорі сюрпризи

91
Віталій Кличко в інтерв’ю польським журналістам розповів, що не боїться Дерека Чісори і готує йому кілька сюрпризів на поєдинок, пише Корреспондент.net.
 
Відповідаючи на питання журналістів "Чи доставить Чісора більше проблем, ніж Адамек?", чемпіон WBC в суперважкій вазі Віталій Кличко впевнено заявив, що такого не відбудеться, тому що він цілеспрямовано тренується до бою з Дереком Чісорою і готує йому сюрпризи. На думку чемпіона, проблеми йому, Віталію, змогла б доставити лише одна людина – він сам власною персоною.
 
Віталій порівняв підготовку до бою з Чісорою з підготовкою до попереднього поєдинку – із Сосновським (чемпіон переплутав поляків: його бій з Томашем Адамеком відбувся у вересні 2011, з Альбертом Сосновським – в травні 2010 – прим. ред.).
 
"Приготування до цього бою інші: Сосновський дуже швидкий і вибуховий, – міркував чемпіон, маючи на увазі Адамека. – Чісора ж більше важить, сильніше б’є, пресингує – і до цього я готуюся".
 
Раніше повідомлялося, що під час бою чемпіона світу в суперважкій вазі за версією WBC Віталія Кличка і британця Дерека Чісори, який пройде в Мюнхені 18 лютого, буде аншлаг. 
 

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here