Один із найхаризматичніших співаків України Арсен Мірзоян скоро з великим концертом виступить у Житомирі.

31 березня о 19.00 у телецентрі глядачів чекають дві години шаленого драйву, яскравого світлового шоу, справжньої чоловічої лірики і фантастичної атмосфери. Буде прекрасно, щиро і сильно — аж до мурашок! 

У новій весняній програмі Арсен Мірзоян об’єднав всі свої найкращі хіти, аби глядачі кожнісіньку пісню співали всією залою, не стримуючи емоцій і насолоджуючись кожною миттю.

«Вінні-Пух», «Бувай, малий», «Джеральдіна», «Поцілуй», «Ідіоти», «Не Магеллан», «Паперовий сніг», «Королева», «Моя країна», «Подружка» — у Житомирі прозвучать всі улюблені пісні й багато тих, які співак давно не виконував на своїх концертах.

— Житомир, чекаю всіх вас! Це буде концерт, коли кожна нота зіграна чесно! — запрошує Арсен Мірзоян, готуючи чимало сюрпризів для житомирян і гостей міста.

Непередбачуваний, відвертий та завжди щирий. Арсен Мірзоян — по-справжньому унікальне явище української сцени. Артист, який як ніхто інший, вміє так проникливо донести найважливіші істини.

«Сталевий голос України», а саме так називають Арсена Мірзояна, давно став символом мужності і романтизму на українській сцені. У своїх піснях співак відверто ділиться особистими історіями та надихає любити. 

Його красивий тембр та чоловічий шарм не залишають байдужих, пісні, у які покладено душу, зігрівають серце та дарують щастя, а живі виступи не просто запам’ятовуються, а раз і назавжди полонять, даруючи відчуття приємного шоку і ейфорії.

Крім усього, Арсен Мірзоян — ще й один із найактивніших волонтерів. Як справжній патріот, допомагати захисникам артист почав із 2014 року. Незліченну кількість разів виступав для воїнів у найгарячіших точках, а за рік повномасштабного вторгнення із друзями передав захисникам на передову понад 1100 автівок. 

Біль, переживання і водночас невимовну рішучість та сміливість всіх українців співак втілив у нових потужних піснях «Моя країна», «Вальс Ірпінь» і «11/11» — вражаючому синглі, який присвятив Херсону. Співак одним із перших заспівав у звільненому Херсоні, тож все, що побачив та відчув, втілив у пісні.

— В мене не дуже виходить писати пісні на задані теми, тому мені обов’язково, щоб я прожив все, відчув — тоді переповнює враження, що це не я пишу. Воно просто з’являється в мене десь в голові, — каже Арсен Мірзоян. – «11/11» — це закарбована історія у нотах, в текстах. Як одна з усіх, у принципі, моїх історій.

Приходьте отримати найсильніші емоції на великому весняному концерті Арсена Мірзояна у Житомирі!

31 березня о 19.00 у телецентрі буде краса до мурашок, вибух кольорів, світла, сенсів, неймовірної музики і шаленої енергетики.

Квитки на концерт купуйте за цим посиланням https://zhytomir.karabas.com/ua/arsen-mirzoyan-62

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here