Home Події Заради фіналіста «Голосу країни» Артема Кондратюка киянка провела півночі у Коростені

Заради фіналіста «Голосу країни» Артема Кондратюка киянка провела півночі у Коростені

119

 

30 червня у Коростені фіналіст телепроекту «Голос країни», соліст обласної філармонії Артем Кондратюк разом із Тонею Матвієнко, Аліною Гросу та іншими артистами української естради брав участь у благодійному марафоні-концерті «Подаруй дитині відпочинок» від фонду «Допоможи – це просто».

Молодий артист блискуче виконав три пісні, лірику до одної з яких – «Без правил» – написав наш земляк, поет і композитор, бард, професор Житомирського державного університету імені Івана Франка Володимир Шинкарук.

Одначе справжнім сюрпризом для Артема став приїзд його палкої шанувальниці з Києва. Дівчина на ім’я Олександра заради зустрічі з артистом подолала  відстань у майже 158 км.

Більше того, вона не лише насолодилася виступом улюбленого співака, котрий виступав четвертим у концерті, а й дочекалася завершення дійства (прим. – концерт розпочався о 19:00, а завершився о 22:00).

Оскільки повернутися назад до Києва тієї ночі дівчина вже не встигала, то разом зі своїм кумиром, нашими журналістами та артистами приїхала до Житомира.

На нічліг київську фанатку запросила до себе музичний керівник і концертний директор Артема Лариса Івасенко.

Лариса Івасенко тільки руками розводить з цього приводу.

Вона повідомила, що його фанати спеціально за автографами приїздять прямо в Озерне. Були випадки, коли прихильники навіть із інших областей приїздили, щоб познайомитись особисто із співаком.

На фото: фанатка Артема – друга зліва

 

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here