Home Події Житомиром проїхала Всеукраїнська велоестафета

Житомиром проїхала Всеукраїнська велоестафета

90
Всеукраїнська велоестафета «Спорт для всіх єднає Україну» вчора приїхала до Житомира.
 
Урочиста церемонія зустрічі учасників цієї велоестафети відбувалась перед пам’ятником Тарасові Шевченку відбулася. Капітанові команди велосипедистів житомиряни урочисто передали прапор області та вручили святковий каравай, повідомляє прес-служба облдержадміністрації.
 
Всеукраїнська велоестафета «Спорт для всіх єднає Україну» проходить в рамках року спорту та здорового способу життя та з нагоди відзначення Дня фізичної культури та спорту з 31 серпня по 8 вересня 2012 року
 
Велоестафета охоплює всі регіони та проходить за трьома маршрутами одночасно: до Києва велосипедисти стартують з Тернополя, Хмельницького, Вінниці, Севастополя, Луганська та Одеси. 
 
Загальний кілометраж західного, східного та південного маршруту складає 5 000 км. На останньому етапі велоестафети колона буде налічувати 350 учасників, а також усіх охочих, що приєднаються до велоколони. 
 
Команди пронесуть по території України прапор своєї області і встановлять його в Києві 8 вересня під час урочистого фінішу, в День фізичної культури та спорту.
 

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here