Home Політика Електронні паспорти українцям видаватимуть з моменту народження

Електронні паспорти українцям видаватимуть з моменту народження

74
0
Верховна Рада взяла за основу проект закону про запровадження електронних посвідчень особи.
 
За проект закону авторства регіонала Василя Грицака "Про Єдиний державний демографічний реєстр" № 10492 в першому читанні в четвер увечері проголосували 250 депутатів, пише Gazeta.ua з посиланням на  ЛІГАБізнесІнформ.
 
Документом, зокрема, визначається, що паспорт громадянина України виготовляється у формі картки, що містить безконтактний електронний носій інформації. Паспорт оформляється всім громадянам України, починаючи з народження, на кожні 10 років.
 
У паспорт вноситься така інформація: назва країни, назва документа, прізвище, ім’я, стать, громадянство, дата народження, номер запису в реєстрі, номер документа, дата видачі, дата закінчення строку його дії, суб’єкт, який видав документ, місце народження, оцифроване зображення обличчя і оцифрований підпис людини.
 
Також передбачено, що паспорт громадянина України для виїзду за кордон виготовляється у формі книжки, правий форзац якої містить безконтактний електронний носій інформації. Передбачено, що тим, хто не досяг 16 років, закордонний паспорт буде оформлятися на чотири роки, а старшим 16-ти років – на 10 років 
 

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here