Home Події Житомирська футбольна команда ”Профільтех” змінить назву і омолодить свій склад

Житомирська футбольна команда \”Профільтех\” змінить назву і омолодить свій склад

116

В новому сезоні віце-чемпіон житомирського району  і чемпіон Житомира 2013 року з футболу команда "Профільтех" змінить назву на "Металбудтех" і омолодить свій склад. Про це в інтерв’ю газеті "Сільське житті" розповів президент клубу Ігор Козерацький. Донедавна Ігор Козерацький  був виконавчим директором підприємства "Профільтех", але зараз очолив нове підприємство – "Металбудтех". Саме з цими змінами і пов’язаний ребрендинг іванівсього футбольного клубу.

– Останні роки, дійсно, моя доля була пов’язана з "Профільтехом" – підприємством, яке протягом кількох років стало одним з основних виробників профнастилу, металочерепиці та комплектуючих до них. Гадаю, що на минулій посаді я зробив все можливе, щоб воно набуло того іміджу, який зараз має, – розповів Ігор Козерацький. – Але у бізнесі свої закони. У процесі діяльності будь-якого підприємства виникають етапи об’єднання чи роз’єднання, фахівці набираються досвіду і з часом починають власний бізнес тощо. От і я наприкінці минулого року прийняв важливе для себе рішення – створити своє підприємство. Тим більше, що я займатимуся справою, яку добре знаю і маю власне  бачення стосовно розвитку підприємства, що спеціалізується на будівельних матеріалах на металевій основі.

Кидати футбольний клуб Ігор Козерацький не збирається. Проет планує зміни у новому році:
– Команда "Профільтех" минулого сезону досягла високих здобутків. Це і чемпіонство міста Житомира, і Кубок серед аматорських команд України в Одесі, і буквально кількох хвилин нам не вистачило, щоб завоювати золоті медалі чемпіонату та Кубок Житомирського району. І оскільки футбол – це моє друге життя, то свою діяльність у цьому напрямі я також не залишатиму, хоча при цьому відбудуться певні кардинальні зміни.

Команда з Іванівки у сезоні 2014 року буде називатися "Металбудтех". Це буде колектив, наполовину оновлений молодими футболістами. Тому й мета буде відповідною – потрапити до шістки кращих команд району. Другу команду заявляти у першості я не бачу сенсу.

За матеріалами "Спортивний Житомир"

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here