Home Події Житомирські діти гратимуть шахи напередодні Дня захисника Вітчизни

Житомирські діти гратимуть шахи напередодні Дня захисника Вітчизни

162

Перший  етап серії дитячого Гран-Прі 2014 Житомирської області з шахів «Офіцери королівської гри», присвячений Дню захисника Вітчизни, відбедться в Житомирі 22-23 лютого в місті Житомир у приміщенні Житомирського агротехнічного коледжу за адресою: вул.Щорса, 96.
Про це повідомляє "
Спротивний Житомир".
Реєстрація учасників змагань 22 лютого (субота) з 9.30 до 10.30 год. Турнірний внесок – 40 грн. Змагання проходитимуть за швейцарською системою в сім турів. В кожному турнірі нагороджуються перші три місця та один кращий результат серед дівчат кубками, грамотами, медалями та цінними призами. За результами п’яти етапів Гран-Прі перші 8 шахістів кожного турніру отримують право участі у фіналі, що проводиться за матчевою системою на вибування.

22 лютого по завершенні третього туру буде проведено «Поле шахових чудес», переможці якого будуть нагороджені спеціальними призами від організаторів. Тематика даного конкурсу: історія шахів від В.Стейніца до М.Карлсена.

За результатами турніру учасникам нараховуються залікові бали Гран-Прі.

Запрошуємо всіх шахістів Житомирської області, а також шахістів з будь-яких куточків України прийняти участь у даних змаганнях.

Контактний телефон (097) 227 35 40 Штукун Андрій Валентинович

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here